Aktivity v okolí

Skvelá dovolenka aj v zime, aj v lete

Či už máte chuť byť rozmaznávaný vo wellness, alebo túžite po dobrodružstve, región Liptov je skvelou voľbou pre vašu dovolenku na Slovensku.

Kam za vodou

Gino Paradise Bešeňová, ku ktorému máte z nášho apartmánu len na skok, Tatralandia a Liptovská Mara vám ponúkajú širokú zábavu, relax a objavovanie nových možností kúpania, surfovania, wellnessu, člnkovania či rybárstva a zážitkov na tobogánoch.

Lyžovačka na Liptove

Navštívte najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku – Jasná, ktorá je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Rovnako odporúčame navštíviť aj Donovaly, kde sa nachádza najväčší zimný park na Slovensku. PARK SNOW Donovaly a Malino Brdo pri Ružomberku patria medzi ďalšie obľúbené strediská v regióne.

Turistika a cykloturistika

Vyberte po turistických chodníčkoch a zájdite na skalu Čerenová, ktorú zvládnu aj tí menší. Odmenou vám bude nádherný výhľad na najväčšiu priehradu na Slovensku – Liptovskú Maru. Za spomenutie určite stojí aj komplex Demänovských jaskýň v Demänovskej Doline, ktorý sa oplatí navštíviť.

Kopec zážitkov

Zažite lietanie v Hurricane Factory alebo navštívte Dom hore nohami, nechajte sa vyviesť do výšky vrtuľníkom, alebo ostaňte na zemi v Kontakt ZOO. Zabaviť sa môžete aj v Escape room, Galérií Ilusia, Laser Game alebo pomocou virtuálnej reality, či na bowlingu.

Na Liptove môžete zažiť neopakovateľnú dovolenku

A k tomu potrebujete príjemné ubytovanie.
Ubytujte sa v našom apartmáne